Instagram Konum Ekleme ve Değişirime Nasıl Yapılır?

Bugün milyonlarca insanın bir numaralı tercihi haline bir uygulama olan Instagram kendisini güncel tutarak sürekli yenilenmeye devam eden de bir uygulamadır. Bir sosyal paylaşım uygulaması olan Instagram’ da profiliniz de paylaşmış olduğunuz gönderilere ve attığınız hikâyelere dilerseniz bulunduğunuz konumun eklemesini de yapabilirsiniz.

Instagram Gönderiler İçin Konum Ekleme

Uygulama da paylaşmayı düşündüğünüz fotoğraf ya da videoyu yeni gönderi sekmesinden İnstagram’ a yükledikten sonra karşınız bir “ Konum ekle ” butonu çıkacaktır. Bu butona tıkladığınız zaman çevreniz de size yakın olan farklı konumlar alt alta listelenecektir. Paylaşmayı istediğiniz gönderi nerede çekildiyse o konumu listeden bulup gönderinize ekleyerek paylaşımınızı yapabilirsiniz. Eğer sizin belirtmek istediğiniz konum listede ki adresler üzerinde görünmüyorsa en üstte yer alan beyaz renk arama butonunu tıklayabilirsiniz. Buraya tıkladıktan sonra gönderinize eklemek istediğiniz konumun ismini yazıp altta çıkan sonuçlardan tercihinizi yapabilirsiniz. Konum ekleme işleminizi tamamladıktan sonra “ paylaş ” butonuna tıklayarak arkadaşlarınızla Instagram gönderilerinizi paylaşabilirsiniz.

Eğer seçmiş olduğunuz konumun yanlış olduğunu düşünüyorsanız bunu değiştirmek ve kaldırmak da oldukça basittir. Instagram’ da profilim kısmına tıklayarak paylaşmış olduğunuz gönderinin üstüne tıkladıktan sonra en üstte yer alan üç nokta simgesine basmalısınız. Bura da karşınıza bazı seçenekler çıkacaktır. Sizin bura da yapmanız gereken “ düzenle ” opsiyonunu kullanmak olacaktır. Kullanıcı adınızın altın da konum bilgilerinin yer aldığını göreceksiniz oraya tıkladıktan sonra yukarıda tarif ettiğimi işlemin aynısı tekrar karşınıza çıkacaktır. Buradan tekrar istediğiniz konumu seçip değiştirme işlemini yapabilirsiniz.

Instagram Hikâyeler İçin Konum Ekleme

Instagram uygulamasın da hikâye sekmesine girip paylaşmak istediğiniz fotoğrafı seçtikten sonra en üstte gülen yüzlü bir çıkartma karşınıza çıkacaktır. Yapmanız gereken o simgeye tıklamaktır. Açılan sayfa da karşınıza “ Konum ” butonu çıkacaktır. Yakınınız da ki belirgin adres konumları burada da otomatik olarak liste halin de karşınıza çıkacaktır. Eğer sizin belirtmek istediğiniz konum adresi bura da yoksa en üstte yer alan arama butonuna tıklayarak istediğiniz adresi yazabilir ve çıkan sonuçlardan sonra konum ekleme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

Ucuz takipçi satın al, instagram ucuz takipçi satın alma sitesi, takipdenizi.com üzerinden Tiktok Takipçi, İzlenme, Beğeni, Yotube abone, video izlenme satın alabilir hesabınzıı ucuz ve kolay bir şekilde büyütebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan faydalı sosyal medya konuları ve pratik bilgiler ile karşılaştığınız sorunları çözmekte yardımcı olmayı umuyoruz.

En Çok Satılan Paketlerimiz

En Çok Tercih Edilen ucuz takipçi paketlerinde indirimlerimiz hız kesmeden devam ediyor. Gerçek kaliteli Türk takipçi paketlerinden bütçenize uygun olanı sipariş verebilirsiniz.
Ucuz takipçi paketlerimizin tamamı kaliteli ve güvenilirdir. Olağandışı bir düşme ya da başka bir olumsuz durum olduğunda fazlasıyla telafi edilir. Gönül rahatlığıyla istediğiniz ucuz takipçi paketini satın alabilirsiniz.