İnstagram Organik Takipçi Kasma Yolları

İnstagram Hesabınızın Alanınını Seçin

Bir instagram hesabı açmadan önce yapmanız gereken en önemli şey ne tür içerikler paylaşmak isteğinizdir. Bu paylaşmak istediğiniz içeriklere göre kendinize bir alan belirlemelisiniz. Örneğin eğer siz girişimcilik , yatırım , finans konuları ile alakalı paylaşımlar yapacaksanız buna uygun bir alan belirlemelisiniz. İnstagramdaki bazı sayfa alanları şu şekildedir:

  • Mizah
  • Girişimcilik
  • Oyun
  • Eğlence
  • Kişisel Hesap
  • Spor/Fitness
  • Söz Sayfaları
  • Eğitim/Ders
  • Marka Hesapları
  • Film/Dizi

Sizde kendinize uygun alanı seçerek ilk adımı tamamlayabilirsiniz.

İnstagram Hesabınızın Adı/Biyografi

İnstagramda paylaşacağınız gönderi türünü seçtikten sonra bu konuya uygun bir alan adı belirlemelisiniz. Bu alan adı ; mizah1234, mizah__turkiye gibi sayı ve noktalama işareti içermemeli. Bu sizin zararınıza olur. Sayfanızı profesyonel bir sayfa gibi göstermelisiniz.

Alan adını seçtikten sonra kendi sayfamızı kısaca tanıtan bir biyografi seçmeliyiz. Biyografinin içine tercihinize bağlı emoji koyabilirsiniz. Bu sayfanın güzelleşmesini sağlayacaktır.

Kaliteli İçerik Oluşturma

İnstagram hesabınızı büyütmek rakip sayfalara fark atmak istiyorsanız özgün ve kaliteli içerik oluşturmalısınız. Unutmayın insanların sizi takip etmesinin en büyük sebebi içeriklerinizi beğenmesi olacaktır. Eğer siz özgün içerik üretmezseniz sayfanızın organik büyümesi çok zor hatta imkansızdır. İlk üreteceğiniz içerik pek güzel olmayabilir ama üreteceğiniz 50. içerik mükemmel olacaktır. Burada önemli olan sabırlı olmaktır. Siz uğraştıkça gerisi gelir.

İçerik Takvimi Oluşturma

Siz sonuçta insansız her gün aklınıza içerik fikri gelmeyebilir veya gelse bile uğraşmak istemeyebilirsiniz. Seçtiğiniz alana bağlı olarak her gün içerik üretmeniz imkansız olabilir. Burada karar size düşüyor günde 1 post mu yoksa haftada 1 mi tamamen size bağlı. Oluşturduğunuz içerikleri facebook stüdyosu ile ne zaman yayınlanacağını planlayabilirsiniz. Böylece ayda bir içeriklerinizi planlayarak uğraşmadan otomatik gönderilerinizi gönderebilirsiniz.

Etkileşimde Bulunun

Sizin ürettiğiniz içeriğe benzer içerik üreten sayfaların gönderilerini beğenin ve yorum yazın . Düzenli olarak bu yöntemleri uygularsanız size büyük ölçüde katkı sağladığını göreceksiniz. Bu sayede bazı instagram sayfası yöneticileriyle arkadaşlık kurarak karşılıklı reklamlar verebilir ve karşılıklı olarak sayfalarınızı büyütebilirsiniz.

Reklam Verin

İnsatgramda 2 önemli reklam verme metodu vardır bu yöntemlerin kendine göre olumlu ve olumsuz yönleri vardır. Siz kendi sayfanıza en uygun şekilde reklamları kullanabilirsiniz . Reklamlar sayfanızı büyütmek için zorunlu değildir fakat sayfanızın büyüme hızına büyük etkileri olacaktır.

a-Sayfalara Reklam Verme

Evet birinci yöntemimiz sizin sayfanıza benzer sayfalara reklam vermenizdir. Genelde bu reklam şekli sizin bir içeriğinizi yayınlamak veya hikayesinde sizin verdiğiniz içeriği yayınlamaktır. Genellikle 24 saat boyunca reklamınız kalır. Bu reklamı gören kullanıcılar reklam verdiğiniz sayfanın yerleştirdiği linke tıklayarak sayfanıza gider ve sayfanızı beğenirse takip eder. Bu reklam modeline genel olarak 1000 takipçi = 1 TL üzerinden sayfalara reklam verebilirsiniz.

b-İnstagrama Reklam Verme

İnstagrama reklam vermek oldukça maliyetlidir . Bu yöntemi kullan kullanıcılar genelde içerik üreten sayfalardan çok markalar veya instagram üzerinden bir ürün ve hizmet satmaya çalışan kişilerdir. Bu metodun en iyi yanı çok iyi bir hedefleme yapmana izin vermesidir. Reklamı göstermek istediğiniz kullanıcıların şehri, cinsiyeti, ilgi alanı gibi birçok hedefleme yapabilirsiniz.

Hashtag Kullanın

Hashtag kullanımı özellikle yeni hesaplar için hayati önem taşımaktadır. Başlarda içeriklerinizi görecek kişiler genelde hashtag ile sizi bulabilecektir. Bu yüzden kesinlikle bu konuyu önemseyin 1-2 saatinizi ayırarak sayfanıza en uygun hashtagleri bulun. Hashtag sayfanızın büyümesi için hayati önem taşımaktadır. Benim önerim 10 tane hashtag kullanmanız 5 tane çok fazla gönderi bulunmayan , 5 tane ise orta sayıda gönderi bulunan hashtag kullanmanızdır. Bu şekilde kullanacağınız hashtaglerde gönderileriniz hemen kaybolmaz.

İnstagram Rakip Analizi

Eğer bir sayfa açacaksanız rakip sayfaların ne paylaştığına, eksik yönlerine ve nasıl onların önüne geçeceğinizi planlamalısınız. Rakip analizi ayrıca size gönderi fikri üretmenizde yardımcı olacaktır. Ama gönderileri kesinlikle birebir kopyalamayın yoksa sadece o sayfanın taklitçisi bir sayfa olabilirsiniz. Sizin amacının zirveye oturmak .

Ucuz takipçi satın al, instagram ucuz takipçi satın alma sitesi, takipdenizi.com üzerinden Tiktok Takipçi, İzlenme, Beğeni, Yotube abone, video izlenme satın alabilir hesabınzıı ucuz ve kolay bir şekilde büyütebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan faydalı sosyal medya konuları ve pratik bilgiler ile karşılaştığınız sorunları çözmekte yardımcı olmayı umuyoruz.

En Çok Satılan Paketlerimiz

En Çok Tercih Edilen ucuz takipçi paketlerinde indirimlerimiz hız kesmeden devam ediyor. Gerçek kaliteli Türk takipçi paketlerinden bütçenize uygun olanı sipariş verebilirsiniz.
Ucuz takipçi paketlerimizin tamamı kaliteli ve güvenilirdir. Olağandışı bir düşme ya da başka bir olumsuz durum olduğunda fazlasıyla telafi edilir. Gönül rahatlığıyla istediğiniz ucuz takipçi paketini satın alabilirsiniz.