İnstagram Takipçi Nasıl Arttırılır?

İnstagram takipçi nasıl arttırılır? İnstagram takipçi sayınızı arttırmak önceden olduğu kadar kolay olamayabilir. Her zamankinden daha fazla rakibiniz ile yarıştığınızı unutmayın. Şimdi İnstagram takipçi sayısı nasıl artırılır? İnstagram takipçi nasıl kazanılır? İnstagram hesabı nasıl büyütülür? Gibi birçok soruya cevap vermeye çalışalım.

Kısaca, instagram hesabınızı büyütmek için izlemeniz gereken adımlar şöyle;

  • Hedef kitlenizin yaptığı aramalara göre profilinize içerikler ekleyin.
  • IG Reels’i kullanın, mümkün olduğudna içeriklerinizin kolaj halini ya da reelse özgün içeriklerinizi paylaşmaya çalışın. Bu size yüksek görüntülenme getirecektir.
  • Daha kapsayıcı ve çeşitli olun
  • Paylaşımlarınız kesinlikle özgün olmalı, özgün paylaşılabilir içerik oluşturun
  • İnstagram içeriklerinizi, pinterest, Facebook, Youtube gibi diğer sosyal platformlarda da tanıtın
  • Hedef kitlenizin ilgisini çekebilecek eğlenceli içerikleri kendi yorumunuzla paylaşın.
  • İnstagram hikâyeleri için sizin markanız ya da kişisel hesabınızla ilgili bir instagram filtresi oluşturun/yaptırın. Kişiler bu filtreyi kullandıkça sizin de bilinirliğiniz artsın.

Hedef Kitlenizin Yaptığı Aramalara Göre Profilinize İçerikler Ekleyin

Arama için profilinizi optimize etmek, hesabınızı büyütmek için çok az kullanılan bir yöntemdir  ve kesinlikle 2021'de denemenizde fayda var!

Instagram'dan yapılan son duyuru ile 6 ülkedeki İngilizce konuşan kullanıcılar anahtar kelimeleri kullanarak Instagram'da arama yapabilecekler. Bu uygulamada büyük değişiklik.

Daha önce, kullanıcılar “ucuz instagram takipçi” için arama yaparlarsa, hashtag veya kullanıcı adlarında "ucuz instagram takipçi" sözcükleriyle hesaplar görüntülenir. Şimdi, bu hashtag gönderide olmasa bile, ucuz instagram takipçi özelliği içeren örneğin “instagram takipçi kasma” açıklamasıyla paylaştığınız gönderiler aramada görüntülenebilir.

İnstagram’a göre bundan sonraki aramalarda makine öğrenimi yardımıyla işlenen veriler size sunulan arama sonuçlarında sadece hashtag ya da kelime bazlı değil sizin ilgi alanlarınız ve hedef içeriğin optimizasyonuna göre şekil alacak. Bu da karşımıza arama kelimelerini doğrudan içermeyen ancak arama konusunda bize yardımcı olacak içeriklerin karşımıza çıkması demek. Bu nedenle hedef kitlemizin arama trendlerine göre içeriğimizi hazırlamak yararımıza olacaktır.

Instagram, Anahtar Kelime aramanın Instagram'ın topluluk yönergelerinde yer alan genel ilgi alanı konuları ve anahtar kelimelerle sınırlı olduğunu belirtir. Bu değişiklikle, arama için kullanıcı adınızı ve biyografinizi optimize etmek her zamankinden daha önemlidir.

Reels Serisi Oluşturun

İnstagram Reels’in Instagram'ın hayati bir parçası haline geldi ve yakın zamanda da popülerliğini kaybedecek gibi görünmüyor. O zaman bizim de bu pastadan pay almaya çalışmanız yararınıza olacaktır. Ucuz instagram izlenme satın al paketlerimiz ile reels içeriklerinizin görüntülenmelerini artırabilir ve paylaşımlarınızın keşfete çıkmalarını sağlayabilirsiniz. Reels izlenme sayısı tıpkı gönderilerde olduğu gibi, keşfete çıkmak için önemli faktörlerden birisidir.

COVID-19'un kilitlenmeleriyle, giderek daha fazla sosyal medya kullanıcısı eğlence için Instagram'a yöneliyor. Ayrıca, profiller üzerindeki İnstagram reels sekmesi sayesinde İnstagram instagram takipçi nasıl kazanılır? Sorumuzun cevaplarından birisidir. Bu sayede hedef kitlenizi büyütmeniz kolaylaşacaktır.

Instagram takipçiliğinizi büyütmek için yeni yollar arıyorsanız, Instagram'ınızı diğer platformlarda çapraz tanıtım yapmak çözüm olabilir.

2021'e girerken, TikTok ve Pinterest'in Instagram dışında Instagram'ınızı büyütmenin en iyi yollarından ikisi olacağını öngörüyoruz.

TikTok'un benzersiz algoritması ve Pinterest'in artan yönlendirme trafiğiyle,birçok içerik oluşturucu ve marka, TikTok ve Pinterest'e katıldığından bu yana Instagram'da bir artış fark etti.

TikTok'ta, Instagram trafiğini sağlamak için yapabileceğiniz ilk şeylerden biri Instagram hesabınızı TikTok'unuza bağlamaktır.

Benzer şekilde, Pinterest'teki Instagram hesabınızı talep etmek de bir dizi yüklü avantajla birlikte gelir. Hesabınızı talep ederek ve Instagram gönderilerinizi sabitleyerek, uzun bir süre boyunca Instagram içeriğinize daha fazla trafik ve etkileşim sağlayabilirsiniz!

İnstagram İçeriklerinizi Diğer Sosyal Platformlarda Tanıtın

TikTok ve Pinterest pazarlama stratejinizde yoksa, internet siteniz, e-posta bülteniniz, Twitter'ınız, Facebook'uniz ve YouTube'unuzun aracılığıyla insanları Instagram'ınıza yönlendirebilirsiniz!

2021 yılında, TikTok ve Pinterest'in Instagram dışında Instagram'ınızı büyütmenin en iyi yollarından ikisi olacağını düşünüyoruz.

TikTok'un benzersiz algoritması ve Pinterest'in artan yönlendirme trafiğiyle, birçok içerik oluşturucu ve marka, TikTok ve Pinterest'e katıldığından bu yana Instagram'da bir artış sağladı.

İnstagram takipçi kasma, Instagram'da paylaştığınız içeriklerin olduğu bir TikTok hesabı açın, Instagram içeriğiyle dalga geçin ve TikTok bio'nuzdan yararlanın. Bu sayede TikTok hedef kitlenizi Instagram takipçi arttırma da kullanın.

Ucuz takipçi satın al, instagram ucuz takipçi satın alma sitesi, takipdenizi.com üzerinden Tiktok Takipçi, İzlenme, Beğeni, Yotube abone, video izlenme satın alabilir hesabınzıı ucuz ve kolay bir şekilde büyütebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan faydalı sosyal medya konuları ve pratik bilgiler ile karşılaştığınız sorunları çözmekte yardımcı olmayı umuyoruz.

En Çok Satılan Paketlerimiz

En Çok Tercih Edilen ucuz takipçi paketlerinde indirimlerimiz hız kesmeden devam ediyor. Gerçek kaliteli Türk takipçi paketlerinden bütçenize uygun olanı sipariş verebilirsiniz.
Ucuz takipçi paketlerimizin tamamı kaliteli ve güvenilirdir. Olağandışı bir düşme ya da başka bir olumsuz durum olduğunda fazlasıyla telafi edilir. Gönül rahatlığıyla istediğiniz ucuz takipçi paketini satın alabilirsiniz.