Instagram Tarafından Geliştirilen Yeni Engelleme Özelliği

İnsanoğlu, tarihin pek çok döneminde çeşitli aşamalar kaydederek günümüze kadar gelmiştir. Teknoloji bu aşamalardan bir tanesi olmuş ve çağımızı neredeyse tamamen etkisi altına almıştır. Teknolojinin hayatımıza girmesi sonucunda pek çok yenilikle karşılaştık. Bunlardan bir tanesi bilgisayarların geliştirilmesi sonucu ortaya çıkan internettir.

İnternet, akıllı telefonların geliştirilmesiyle telefonlarda da varlığını sürdürmeye başlamıştır. Günbegün yeni gelişmelerin sağlanmasıyla karşımıza sosyal medya çıkmıştır. İnstagram bunlardan bir tanesidir.

İnstagram fotoğraf, video, reels ve hikâye paylaşabildiğimiz bir sosyal medya platformudur. İnstagram, son yıllarda fazla popüler bir hale gelerek günlük yaşamımızda da kaçınılmaz bir yere sahip olmuştur. Bu platform o kadar önemli bir hâl almıştır ki insanlar artık buradan para dahi kazanmaktadırlar.

Çok fazla kişiye ulaşan İnstagram, kullanıcılarının talepleri doğrultusunda günbegün karşımıza yeni özellikler sunmaktadır. Bu özellikler hem güvenlik arttırmak amaçlı hem de uygulamayı geliştirmek amaçlı yapılmaktadır.

Instagram Tarafından Geliştirilen Yeni Engelleme Özelliği

İnstagram, son günlerde yeni bir güncelleme olarak “engelleme” konusunda bir özellik geliştirdiğini duyurdu. Bu özellikle artık rahatsız olduğumuz kişinin yalnızca hesabını değil, aynı zamanda cihazını engellemiş olacağız. Bunun yanında eskiden yaptığımız gibi sadece kişiyi de engelleyebiliriz. Artık Instagram’da bir kişiyi engellerken karşımıza iki seçenek çıkacak: “Kişiyi engelle” ve “Kişinin oluşturduğu ve oluşturabileceği diğer hesapları engelle”. Bunlardan “Kişiyi engelle” seçeneğini seçersek kişinin sadece bu hesabını engellemiş olurken ikinci şık olan “Kişinin oluşturduğu ve oluşturabileceği diğer hesapları engelle” seçeneğini seçersek kişinin bu hesabı yanında, kullandığı cihazdan başka bir hesap açması dahilinde o hesapları da engellemiş olacağız. Yani engellenen kişi, kullandığı cihazdan yeni bir hesap açtığında otomatik olarak bizde engelli olacak ve bize ulaşamayacak. İnstagram bu özelliği geliştirdiğini ve artık son güncellemelerle birlikte kullanıma sunduğunu duyurdu.

İnstagram, kullanıcılarının beklentilerine göre karşımıza yeni özellikler sunmaktadır. Bunlardan bir tanesi rahatsız olduğumuz hesaplara karşı geliştirilen “engelleme” özelliğidir. Zaten var olan bu özellik geliştirilerek artık karşımıza iki seçenek olarak çıkmaktadır. Bunlar “Kişiyi engelle” ve “Kişinin oluşturduğu ve oluşturabileceği diğer hesapları engelle” seçenekleridir. Buna göre yeni güncelleme olan “Kişinin oluşturduğu ve oluşturabileceği diğer hesapları engelle” seçeneğiyle artık İnstagram’da rahatsız olduğunuz kullanıcılar kendi cihazlarından başka bir hesap açsalar dahi size ulaşamayacaklar.

Ucuz takipçi satın al, instagram ucuz takipçi satın alma sitesi, takipdenizi.com üzerinden Tiktok Takipçi, İzlenme, Beğeni, Yotube abone, video izlenme satın alabilir hesabınzıı ucuz ve kolay bir şekilde büyütebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan faydalı sosyal medya konuları ve pratik bilgiler ile karşılaştığınız sorunları çözmekte yardımcı olmayı umuyoruz.

En Çok Satılan Paketlerimiz

En Çok Tercih Edilen ucuz takipçi paketlerinde indirimlerimiz hız kesmeden devam ediyor. Gerçek kaliteli Türk takipçi paketlerinden bütçenize uygun olanı sipariş verebilirsiniz.
Ucuz takipçi paketlerimizin tamamı kaliteli ve güvenilirdir. Olağandışı bir düşme ya da başka bir olumsuz durum olduğunda fazlasıyla telafi edilir. Gönül rahatlığıyla istediğiniz ucuz takipçi paketini satın alabilirsiniz.