Tiktok Bakiye Sorgulama

Son zamanların en popüler ve en çok rağbet gören sosyal medya uygulamalarının başın da gelen Tiktok platformun da kullanıcılar çektikleri videolar ile keyifli zaman geçirirken aynı zaman da yapmış oldukları canlı yayınlar sayesinde de bir kazanç elde edebiliyorlar. Tiktoker adı verilen bu medya içerik üreticileri yapmış oldukları canlı yayınlar da kendilerine gönderilen hediyeler sayesin de bir kazanç elde edebiliyorlar.

Tiktok Hediye Jeton Kazanma

Bu sosyal medya platformundan para kazanmak isteyen kullanıcılar öncellikle takipçi sayısını 1000’ in üzerine çıkartmak zorunda. Bu takipçi sayısına ulaşabilen tüm kullanıcılar diledikleri zaman canlı yayın açabilirler. Yapılan bu canlı yayını izleyen diğer kullanıcılar ise sevdikleri kişilerin yayınlarını seyrederken hesaplarına yüklemiş oldukları jetonlar ile onlara hediye gönderimi yapabilirler. Yapmış oldukları bu canlı yayın ile hesapların da hediye olarak biriken jetonları kullanıcılar Tiktok Cüzdanım alanından görüntüleyebilirler. Cüzdanım bölümünden kullanıcılar kişisel hesaplarına para yükleyip jeton satın alabilirler. Burada belirlenen bir jeton fiyatı ise 0,7 TL’ dir. Üyeler kendi hesaplarına yüklemiş oldukları jetonları sevdikleri, canlı yayınlarını izledikleri kullanıcılara hediye edebilirler. Başkalarına gönderdiğiniz hediye jetonlar sizin cüzdan hesap bakiyenizden eksilmektedir. Eğer isterseniz Cüzdanım bölümünden hesabınıza istediğiniz oranlar da tekrar para yükleyebilir ve dilediğiniz kişilere bu yüklemiş olduğunuz jetonlarla hediye göndermeye devam edebilirsiniz.

Çekmiş Olduğunuz Videolarla Kazanma

Tiktok’ da ne kadar çok takipçiniz olursa o kadar fazla kazanma oranlarınız da artış görülür. Canlı yayın ve çekmiş olduğunuz videoların izlenme oranları yükselir. Platform da tanınan bir kullanıcı haline geldiğiniz zaman da markalarla iş birliği yapmanız daha kolay bir hale gelecektir. Tiktok kullanıcıları çekmiş oldukları bu yaratıcı videolarla hem daha fazla tanınan bir profil haline dönüşecek hem de daha fazla başarılı iş birliği yapma imkanına sahip olacaktır. Çekmiş olduğunuz videolar daha fazla kitle tarafından izledikçe içerikleriniz için sponsor bulma işlemi daha kolay bir hale gelecektir. Tiktok hesabınız da size hediye gönderilen jetonların tamamı sizin hesabınıza aktarılmaz çünkü Tiktok kazancınız üzerinizden kendine pay alma hakkına sahiptir. Bu tutar sizin cüzdan hesabınız da biriken miktara göre farklı oranlar da değişiklik gösterebilir.

 

 

Ucuz takipçi satın al, instagram ucuz takipçi satın alma sitesi, takipdenizi.com üzerinden Tiktok Takipçi, İzlenme, Beğeni, Yotube abone, video izlenme satın alabilir hesabınzıı ucuz ve kolay bir şekilde büyütebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan faydalı sosyal medya konuları ve pratik bilgiler ile karşılaştığınız sorunları çözmekte yardımcı olmayı umuyoruz.

En Çok Satılan Paketlerimiz

En Çok Tercih Edilen ucuz takipçi paketlerinde indirimlerimiz hız kesmeden devam ediyor. Gerçek kaliteli Türk takipçi paketlerinden bütçenize uygun olanı sipariş verebilirsiniz.
Ucuz takipçi paketlerimizin tamamı kaliteli ve güvenilirdir. Olağandışı bir düşme ya da başka bir olumsuz durum olduğunda fazlasıyla telafi edilir. Gönül rahatlığıyla istediğiniz ucuz takipçi paketini satın alabilirsiniz.