Tiktok’ta Kullanıcı Adı ve İsim Değiştirme

Tiktok, kullanıcıların anlarını kısa video olarak paylaştığı bir sosyal platformdur. Türkiye'de ve dünyada milyonlarca kullanıcısı olan Tiktok hem telefonda hem de bilgisayarda kullanılabilmektedir. Eğer Android kullanıcıysanız Google Play’den veya IOS kullanıcısıysanız App Stor’dan kolaylıkla ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Tiktok kullanıcıları, uygulamada yer alan müzik, video, fotoğraf veya herhangi bir ses ile kısa videolar çekebilmektedir. Ayrıca bu uygulamada sadece kendi videolarınızı değil diğer Tiktok kullanıcılarının da videolarını izleyebilir ve yorum yapabilirsiniz. Aynı zamanda diğer kullanıcıların videoları ile kendi videolarınızı editleyip eğlenceli videolar ortaya koyabilirsiniz. Tiktok 21 Ocak 2019 tarihinden itibaren Türkiye’de Google Playde en çok indirilen ilk üç uygulama içerisinde adını duyurmuştur.  Türkiye’deki iPhone kullanıcıları yani iOS platformunda ise Tiktok 6. Sırada yer almıştır. Tiktoka katılmak için önce uygulamayı indirmelisiniz. Daha sonra profil kısmına dokunarak üyelik işlemlerine başlayabilirsiniz. Ayrıca uygulamaya telefon numarası, mail veya çeşitli sosyal ağlar ile de kayıt olmanız mümkün. Kayıt işlemini gerçekleştirdiniz ama bir süre sonra kullanıcı adınız ve isminizden rahatsız oldunuz değiştirmek istiyorsunuz. Kullanıcı adı değişir mi, değişirse nasıl değişir? İşte cevabı…

Tiktok’ta Kullanıcı Adı ve İsim Nasıl Değiştirilir?

Öncelikle kullanıcı adı diğer kullanıcıların sizi bulmaları veya gönderimlere etiketlemeleri için takma bir addır ve takma ad sadece profilinizde sadece kullanıcılar tarafından görülmektedir. Kayıt olurken ilk kullanıcı adınızı belirlersiniz. Fakat daha sonra bu takma ad hoşunuza gitmezse tabii ki değiştirebilirsiniz. İlk önce telefonunuzdan uygulamayı açmalısınız. Açtıktan sonra “ben” seçeneğini seçiniz. Seçtikten sonra “Profili Düzenle” kısmına basınız. Çıkan ekranda “kullanıcı adı” bölümüne tıklayarak yeni kullanıcı adınızı yazabilir ve kullanıcı adınızı güncelleyebilirsiniz.

Kullanıcı adları yalnızca 30 günde bir yani ayda bir kez olmak üzere değiştirilebilir. 30 günden önce kullanıcı adını değiştirmeniz mümkün değildir. Kullanıcı adınızın içinde yalnızca harfler, numaralar, alt çizgiler ve noktalar bulunabilir, bunlar dışında herhangi bir sembol kullanılamaz ve kullanıcı adında noktayı aralarda kullana bilirsiniz başta veya sonda nokta kullanımına izin verilmemektedir.

Ucuz takipçi satın al, instagram ucuz takipçi satın alma sitesi, takipdenizi.com üzerinden Tiktok Takipçi, İzlenme, Beğeni, Yotube abone, video izlenme satın alabilir hesabınzıı ucuz ve kolay bir şekilde büyütebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan faydalı sosyal medya konuları ve pratik bilgiler ile karşılaştığınız sorunları çözmekte yardımcı olmayı umuyoruz.

En Çok Satılan Paketlerimiz

En Çok Tercih Edilen ucuz takipçi paketlerinde indirimlerimiz hız kesmeden devam ediyor. Gerçek kaliteli Türk takipçi paketlerinden bütçenize uygun olanı sipariş verebilirsiniz.
Ucuz takipçi paketlerimizin tamamı kaliteli ve güvenilirdir. Olağandışı bir düşme ya da başka bir olumsuz durum olduğunda fazlasıyla telafi edilir. Gönül rahatlığıyla istediğiniz ucuz takipçi paketini satın alabilirsiniz.