Tiktok'ta Telefon Numarası Nasıl Değiştirilir?

Biz bugün sizlere Tiktok’ta Telefon Numarası Değiştirme ile ilgili bilgi vermek istiyoruz. Bazı kullanıcıların hattı kapandığı zaman Tiktok’a girememe sorunuyla karşılaşmıştır. Uygulamaya girebilmeniz için sizlere pek çok destek veriliyor. Biz bugün yazımızda Tiktok telefon numarası ekleme ve sonrasında da ekli numara kaldırma konusunda bilgi vereceğiz. Kapatılan hesaplardan numara kaldırmak isteyenler için iptal olan hesap 30 günden sonra tamamen silinecektir. Ciddi bir kural ihlali yapmayanlar bu hesapta kullandığı numaraları başka hesapta da kullanabilecek.

Tiktok Telefon Numarası Ekleme

Tiktok uygulamasında eğer telefon numaranız yoksa sizlere Tiktok Telefon Numarası Ekleme konusunda bilgi vermek istiyoruz.

  • Öncelikle Tiktok uygulamasından profil kısmına girmeniz gerekiyor. Bunu yapmak için alt kısımda yer alan ben yazan kısma tıklayın.
  • Daha sonra sağ üst köşede yer alan 3 noktaya dokunun.
  • Hesabımı yönet kısmına tıklayıp numara bölümüne geçin.
  • Telefon numarası yazan yere dokunun.
  • Telefon numarasını değiştir kısmından değiştire tıklayın.
  • Karşınıza çıkan yere yeniden numarayı yazın ya da yeni numaranızı ekleyin.

Tiktok Telefon Numarası Kaldırma

Öncelikle şunu belirtelim ki bu işlemde numara tek başına kaldırılmamaktadır. Ya hesabımı yönet kısmından hesabınızı silecek ya da başka bir telefon numarası ekleyeceksiniz. Mutlaka bir hesaba bağlı olan bir doğrulama yöntemi kullanmanız gerekiyor. İşlemi yapabilmek için hesabımı yönet kısmına girerek telefon numarası ekleyebilirsiniz. Eğer telefon numarası eklemek istemiyorsanız o zaman e posta doğrulaması yaparak numara kaldırma işlemini tamamlayabilirsiniz. Şayet numaranızı değişmek istiyorsanız en alt kısımda bulunan destek kısmına tıklayacak sorununuzu rapor etmeniz gerekiyor. Sorun kategorisini seçtikten sonra sorununuzdan açık bir şekilde bahsederek gönder kısmına tıklayın. Bu işlemi yaptıktan sonra sorununuzun kolay bir şekilde çözüldüğünü görebileceksiniz.

Eğer Tiktok telefon numarasını değiştiremiyor veya numarayı kaldıramıyorsanız destek talebinde talebinizden açık bir şekilde bahsederek siz de numara değişikliği yapabilirsiniz. Pek çok sorun için kullanılan destek ekibi siz değerli kullanıcılarına hizmet vermek için çalışma gösteriyor. Eğer ekiple görüşüp sorununuzu yine çözemediyseniz numaranızın engellendiğini düşünüp ona göre hareket edebilirsiniz.

Ucuz takipçi satın al, instagram ucuz takipçi satın alma sitesi, takipdenizi.com üzerinden Tiktok Takipçi, İzlenme, Beğeni, Yotube abone, video izlenme satın alabilir hesabınzıı ucuz ve kolay bir şekilde büyütebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan faydalı sosyal medya konuları ve pratik bilgiler ile karşılaştığınız sorunları çözmekte yardımcı olmayı umuyoruz.

En Çok Satılan Paketlerimiz

En Çok Tercih Edilen ucuz takipçi paketlerinde indirimlerimiz hız kesmeden devam ediyor. Gerçek kaliteli Türk takipçi paketlerinden bütçenize uygun olanı sipariş verebilirsiniz.
Ucuz takipçi paketlerimizin tamamı kaliteli ve güvenilirdir. Olağandışı bir düşme ya da başka bir olumsuz durum olduğunda fazlasıyla telafi edilir. Gönül rahatlığıyla istediğiniz ucuz takipçi paketini satın alabilirsiniz.