Google Haritalar (Maps) Yorum Satın Al

Google maps (haritalar) üzerinde İşletmenizin bilinirliğini artırmak çok kolay, ucuz ve uygun fiyatlı google maps yorum hizmetimizi satın alarak, İşletme sayfanızı organik yorumlarla daha yukarılara taşıyabilirsiniz. Google işletmenize gelen yorumlar sayesinde hem işletmeniz arama sonuçlarında daha fazla tarik sahibi olabilir hem de Müşterilerinizin sizi tercih etmelerine katkı sağlayabilirsiniz.

Google
25 Google Maps Yorum
 • Hepsi 5 Yıldız Verir
 • %100 Özgün Yorumlar
 • 25 Adet Farklı Hesap
 • +5 Hediye
 • 24-48 Saatte Teslimat
60.00₺
Google Haritalar (Maps) Yorum Satın Al Ucuz

HARİTADA GÖRÜNEN İŞLETME SAYFALARINIZ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ OLSUN İSTEMEZ MİSİNİZ?

Google Maps yorum hizmetiyle birlikte Google Benim İşletmem harita kaydınızın sıralamalarını artırarak daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.

Tamamen gerçek kullanıcılar, farklı IP adresleri!

Anahtar kelimeleriniz üzerinden yorum yapılır ve harita sıralamanız yükselir.

Yorumları yazmakla uğraşmazsınız, tek yapmanız gereken sipariş vermek.

*Gerçek kişilerin yaptığı yorumlar yazılım tarafından düzenlenerek yorumlar gönderilir. Bu yüzden silinme oranı rekor seviyede düşüktür.

*Yorum yapılırken mekanın açılış kapanış saatlerine dikkat edilir.

* Yorumların silinme ihtimaline karşı gerekli önlemler tarafımızca alınmaktadır. Ancak bir kısmı silinmez diye bir garanti veremeyiz bu ihtimale karşı yorumlar fazlasıyla gönderilmektedir.

* Minumum sipariş adedi 10 yorumdur üst limit istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz.

* Olumsuz yorum siparişi teklif etmeyin kesinlikle o tarz çalışmalar yapmamaktayız.

Neden Google Maps Yorum Satın Almalıyım?

 

Eğer yeni harita kaydı yaptırdıysanız,

Hiç yorum olmaması müşteride pek iyi bir izlenim bırakmayacaktır. Çünkü çoğu kişi işletmenizin ne kadar pozitif yoruma sahip olduğuna bakıyor. 5 yıldız yerine 4 yıldız olan bir ortalama görürlerse çekinebilirler. Bu yüzden özellikle yeni açılan işletmeler için yorumlar ilk izlenimde çok önemlidir.

Eğer harita sıralamanız düşükse ve rakiplerinizi geçemiyorsanız,

Sebebi haritanızda az yorum olması olabilir. Haritalarda işletmenize yapılan yorumların ortalaması ve sayısı çok önemlidir. Çoğu zaman 3-4 adet yorumla 30 yıldızlı yeri geçen işletmeler görülebiliyor fakat, harita optimizasyonlarının iyi yapıldığı bir kelimede en çok yorumu olan çoğu zaman en üstte yer alır. Rakiplerinizi bu durumda geçmenin tek yolu yorumlardır.

Google Maps yorumu satın almalıyım?

 

Haritalarda işletmenize yapılan yorumların ortalaması ve sayısı çok önemlidir. Çoğu zaman 3-4 adet yorumla 30 yıldızlı yeri geçen işletmeler görülebiliyor fakat, harita optimizasyonlarının iyi yapıldığı bir kelimede en çok yorumu olan çoğu zaman en üstte yer alır. Rakiplerinizi bu durumda geçmenin tek yolu yorumlardır.

 1. Yorum yapan tüm hesaplar tamamen gerçek kullanıcılara ait hesaplar.

 2. Yorum yapanların IP adresleri farklı ve VPN & Proxy gibi sistemleri kullanmazlar.

 3. Yorumları sizin hazırlamanıza gerek kalmaz. Sipariş sırasında verdiğiniz anahtar kelimelerle gerçek müşterileriniz gibi yorumlar yazarlar.

 4. Yorumları, zamana yayarak gönderebiliriz. Günde en az 1 yorum olacak şekilde yorumları gönderebiliriz. Böylece silinme miktarları ciddi miktarlarda azalır.

 5. Türkiye’nin en büyük Google Maps Yorum satıcısı olarak, en büyük kullanıcı havuzuna sahibiz. Türkiye’nin tüm illerinden yorum yapan hesaplara sahibiz.

Satın Almadan Önce Bilinmesi Gerekenler:

 

 • Yorum sayısında silinmeler olur (silinme miktarı değişebilir), kullanıcılar daha önce o konumda bulumadıysa Google bunu algılayabilir. Eğer algoritma yakalarsa silinmeler yaşanabilir. Herhangi bir telafi yapılmamaktadır.

 • Alım miktarı haritanın varlığını tehlikeye sokabilir. Yeni açılmış bir harita kaydına anında yorum göndermek işletmenin askıya alınmasına neden olabilir. Bu yüzden yorum satın alırken haritayla ilgili yaşanabilecek şeyler sizin sorumluluğunuzdadır.

 • Yorumu yapanlar gerçek kullanıcılar olduğu için arada tam olarak istemediğimiz şekilde yorumlar olabilir, bunları göze alarak satın alırsınız.

 • Harita sıralamalarının yükselmesi sadece yorumlara bağlı değildir, yorumlar destekleyici olarak işe yarar. Herhangi bir sıralama veya yükselme garanti edilmez.

 • T.C. Anayasası’na aykırı sektörlere yorum hizmeti verilmemektedir.

Sipariş vererek “satın almadan önce bilinmesi gerekenler” alanını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.